Чизелі-глибокорозпушувачами серії ЧГ

НОВА УКРАЇНСЬКО-ФРАНЦУЗЬКА ТЕХНОЛОГІЯ безвідвальної обробки ґрунту ВІД ТОВ "КРАСНЯНСЬКЕ СП" АГРОМАШ "

Запропонована техніка спільного виготовлення ТОВ "Краснянське СП" "Агромаш" і світового Лієра з виробництва ґрунтообробної техніки французької фірми AGRISEM International відповідає сучасним технологічним, економічним і екологічним вимогам.

Новітнім рішенням в почвосохраняющем землеробстві є впровадження глубокорихлітельной лапи нового покоління, яка забезпечує розпушування грунту без її перемішування, так звана "запатентувала ХВИЛЯ". При цьому відбувається пористість грунту без пермешіванія її нижніх і верхніх шарів зі збереженням капілярна, поживних речовин і корисних мікроорганізмів, накопичених у верхніх шарах.

Проводиться розпушування плужной підошви і затверділих грунтів, забезпечується оптимальний водно-повітряний баланс, тепловий і поживний режими грунту, сто сприяє розвитку кореневої системи рослин, зберігає грунт від водної та вітрової ерозії, а в кінцевому підсумку підвищує родючість і продуктивність сільськогосподарських угідь.

Оригінальна конструкція лапи глибокорозпушувача має зміщений ріжучий елемент, в якому сім ріжучих поверхонь. Стійка лапи відхилена від осі на 10 градусів. При роботі зі зміщеним ріжучим елементом центр сили підняття розміщується під центром сили тяжіння грунтовій маси - це вирівнювання сили і опору оптимізує потужність, необхідну для підняття грунтової маси, що істотно знижує енерговитрати.

Параметры

Единица измерения

ЧГ-40

ЧГ-40-01

ЧГ-40-02

ЧГ-5,5

Способ агрегатирования

навесной

Производительность

га/час

4,0 - 4,8

1,5 - 2,4

3,0 - 3,6

4,0-5,5

Рабочая ширина захаата

м

4,0

1,5 - 2,0

3,0

5,5

Скорость движения

км/час

-рабочая

 

8-10

8-10

8-10

8-10

- транспортная

 

до 20

до 20

до 20

До 20

Глубина обработки

см

25 - 40

25 - 40

25 - 40

25-40

Расход топлива, не более

л/га

18

18

18

18

 

За рахунок оригінальної конструкції лапи глибокорозпушувача, споживана потужність його і витрата палива, в порівнянні страдіціоннимі глибокорозпушувачами і чизель, скорочується до 30%.

Продуктивність таких агрегатів, в порівнянні з оранкою, вище в 2 рази, а витрата палива при цьому на 1 га в 1,5 рази менше.

Глубокорихлювачі з такими робочими органами на відміну від інших, які перебувають на ринку (які проводять смуговий або клиновидное розпушування), забезпечують обробку на всю ширину захвату агрегату і задану глибину, не порушуючи структури грунту.

РЕЗУЛЬТАТИ обробітку

створення оптимального структурного стану кореневого шару грунту;
знищення плужної підошви;
управління водно-повітряним, тепловим і живильним режимами в грунті;
захист від водної та вітрової ерозії;
підвищення родючості сільськогосподарських угідь;
ефективне використання потенціалу грунту та збереження її родючості.

МОДЕЛІ глибокорозпушувача ДЛЯ садів І ВИНОГРАДНИКІВ,

Чизель-глибокорозпушувач для виноградників ЧГ-2,2В застосовується, як для глибокого розпушування міжрядь, до 40см - використовуючи при цьому три розпушувальні лапи, так і по догляду за междуряддямі розпушуванням їх на глибину до 20-25 см і видаленням бур'янів - використовуючи для цього 5 розпушувальні лап.

Успішно застосовується на скелястих грунтах в гірських умовах обробітку винограду.

Документація
Протокол випробування Чизеля глибокорозпушувача
Завантажити310.33 КБ, pdf
Додати відгук
Зробити замовлення