Дискатори - сумісне виробництво ТОВ "Краснянське СП "Агромаш" та французької фірми AGRISEM International

Дискатори

забезпечують якісний обробіток грунту після збирання врожаю, зокрема там, де залишається велика кількість пожнивних залишків (ріпак, соняшник, кукурудза та ін.), Після роботи глибокорозпушувача, важких дискових борін, основного обробітку, готуючи грунт під посів за один прохід. Оригінальна конструкція робочих органів агрегату досконало розпушує оброблений шар грунту, подрібнює його і рослинні залишки, перемішуючи між собою.

Велика робоча швидкість агрегату (до 18 км / год), збільшує його продуктивність і покращує якість обробки . Глибина обробки регулюється до 10 см і витримується по всій ширині захвату агрегата незалежно від швидкості його руху.

 

 

 

В агрегатах введений незалежний знімний диск з позитивним кутом атаки і позитивним вертикальним кутом і універсальною системою захисту в 3-х вимірах, так званої запатентованою системою 3D. При роботі такий диск піднімає шар грунту і кидає на плотно-грудкоподрібнювач. При цьому забезпечується змішування грунту з пожнивними рештками, підготовка насіннєвого ложа і вирівнювання поверхні.

У цих робочих органах захищена маточина, що знаходиться в середині диска, а при стисненні спіралей пружинної стійки створюється перкусивний ефект, що полегшує проникнення диска в ґрунт, економиться енергія і поліпшується вирівнювання грунту.

В агрегатах діаметр дисків переднього ряду 610 більший за діаметр дисків другого ряду 560 - . це забезпечує рівномірну роботу обох рядів дисків, дискатор краще проходить на високих швидкостяхм по ділянках із залишками попереднього врожаю щодо участі із залишками попереднього врожаю, не забіваясь. Швидкість обертання другого ряду дисків більше, що краще подрібнює ґрунт.

Полотно-грудкоподрібнювач забезпечує подрібнення потоку припіднятого грунту (еффент удару), недопускаючи попадання його на другий ряд дисків, мульчування, вирівнювання є необхідним і обов'язковим для проведення робіт на високих швидкостях і підготовки насіннєвого ложе.

Катком регулюється глибина обробітку, подрібнюється, вирівнюється і ущільнюється оброблений шар грунту.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Параметри

Д-3Н

Д-4П

Тип машини

навісна

навісна

Ширина захвату, м

3,0

4,0

Глибина обрабітку грунту, см

3-10

Швидкість руху, км/год

- рабоча

-транспортна

 

10-18

20

Продуктивність, га/год

3,0-5,4

4,0-7,2

Потужність трактора, к.с.

160-180

180-200

 

Додати відгук
Замовити дзвінок
Написати листа
Зробити замовлення